​ Aksident në Prishtinë…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

​ Aksident në Prishtinë…(FOTO)

19:29 | 15 Prill 2017

Gazeta Express ka siguruar disa foto nga vend i ngjarjes. Siç duket nga këto foto nga ky aksident nuk ka njerëz të lëmuar.

LEXO PO ASHTU:  8 sekondat që i kushtuan jetën mbesës së shkrimtarit të njohur në Tiranë (VIDEO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!