​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Kosovë-Islandë (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

​Bastoret tregojnë fituesin e ndeshjes Kosovë-Islandë (FOTO)

22:48 | 20 Mars 2017

Sipas bastoreve Kombëtarja e Islandës është favorite në ndeshjen ndaj Kosovës, e cila do të zhvillohet me 24 mars në Shkodër.

Fitorja e Islandës kotohet me 1.29 euro, barazimi me 5.50, ndërsa fitoja e Kosovës me 9.00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!