​Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

​Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

20:11 | 11 Janar 2017

Juventus dhe Atalanta kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah; Rincon, Hernanes, Marchisio; Pjanic; Dybala, Mandzukic

Atalanta:

LEXO PO ASHTU:  ZYRTARE: Ja cili televizion e transmeton duelin Joshua-Klitschko
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!