​Nuk përmbahet Sara Kapo, shtrihet në borë e zhveshur! (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

​Nuk përmbahet Sara Kapo, shtrihet në borë e zhveshur! (Foto)

22:24 | 11 Janar 2017

Vajza e aktores Ema Andrea, Sara Kapo ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të publikuar një foto me borë.

Ajo është shfaqur me bikini e shtrirë, ndërkohë që duket se nuk I ndjen temperaturat e ulëta. “Nuk e di o mami, njerezit thone bore une qekam qorre perfundimisht!”,-shkruan Sara krahas fotos që ka publikuar në rrjete sociale.

LEXO PO ASHTU:  E dashura e CR7 i kthehet vendit të punës, aty ku edhe u takua me portugezin
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera