24 vjeçari nga Peja, fitues i Range Rover nga Ipko (VIDEO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

24 vjeçari nga Peja, fitues i Range Rover nga Ipko (VIDEO)

14:47 | 11 Janar 2017

Pas disa muaj lojë, ishte fati i 24 vjeçarit Enlirat Beqiri nga Peja që të fitoi veturën super eksluzive.

Range Rover është vetura vlera e së cilës arrin 95 mijë euro, e që Beqiri e gëzon tashmë e atë si rezultat i futjes në lojë nga ofertat e kompanisë telefonike Ipko, njofton Klan Kosova.

Vet Enlirati ishte duke fjetur në momentin kur ishte përzgjedhur si fitues i çmimit të IPKO’s.

Por në momentin kur është zgjuar pati më shumë se 1 mijë mesazhe dhe telefonata.

Për më shumë kronikë nga gazetari Milot Hasimja.

LEXO PO ASHTU:  Strategjia e Beogradit: Ndërlidhja ekonomike e komunave në Serbi me ato në Kosovë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...