4 nga 5 aplikacionet më të shkarkuara në internet janë në pronësi të Facebook [FOTO] – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

4 nga 5 aplikacionet më të shkarkuara në internet janë në pronësi të Facebook [FOTO]

20:30 | 18 Prill 2017

Hulumtimi i fundit nga kompania Sensor Tower tregon se WhatsApp, Facebook, Messenger, Instagram dhe Snapchat janë aplikacionet më të shkarkuara në tre mujorin e parë të vitit 2017, transmeton Express. Shifrat ndryshonin në platformat App Store dhe Google Play, por në të dyja këto dukej se 4 nga 5 aplikacionet që kryesonin listën janë pronë e Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!