Skena qesharake në aeroporte: Shihni çfarë bëjnë njerëzit kur vonohen fluturimet (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Skena qesharake në aeroporte: Shihni çfarë bëjnë njerëzit kur vonohen fluturimet (Foto)

10:43 | 31 Dhjetor 2016

Dhe shpesh, për shkak të kushteve të paparashikueshme të motit, ndodh që fluturime të ndryshme të kenë vonesa, ose edhe të shtyhen për një ditë tjetër.

E udhëtarëve nuk u mbetet tjetër – ose të largohen nga aty, ose të gjejnë mënyra për të pushuar dhe argëtuar, përcjell telegrafi.

Për të dëshmuar këtë, përdorues të shumtë të rrjeteve sociale kanë postuar fotografi qesharake nga aeroportet në mbarë botën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!