8 sekondat që i kushtuan jetën mbesës së shkrimtarit të njohur në Tiranë (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

8 sekondat që i kushtuan jetën mbesës së shkrimtarit të njohur në Tiranë (VIDEO)

14:47 | 06 Janar 2017

Gjithçka ndodhi ne 8 sekonda. Nga kamerat e sigurise se bizneseve aty prane, eshte pare se ka qene ora 00:45 minuta e 43 sekonda kur ndodhi perplasja fatale.

Xhenisa Trebeshina, pasagjere në vendin e parë të xhipit të te arrestuarit Ervin Bixhi, ka ndërruar jetë ne vend. Përplasja ka qenë aq e fortë sa e reja ka dalë jashtë makine, duke thyer dhe xhamin e parë të mjetit ‘Jeep Cheroke’ drejtuar nga 26 vjeçari Ervin Bixhi.

Nga hetimet rezultoi se shkelja e semaforit të kuq, drejtimi i mjetit në gjendje të dehur dhe tejkalimi i shpejtësisë, janë shkaqet të cilat një natë më parë i morën jetën 28 vjeçares.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!