Tuna pret propozime - Magazina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 1 Koment

Tuna pret propozime

00:4521 Dhjetor 2012

Me afrimin e festave të fundvitit, këngëtarët shqiptar janë të angazhuar shumë në programet festive.

Këngëtarja shkupjane, Altuna Sejdiu, e cila këtë vit ka edhe rolin e anëtares së jurisë në “X Factor Albania”, është në përgaditje të performancës së saj në mbrëmjen festive të këtij emisioni televiziv.

Për këtë, ajo ka vendosur të këshillohet me fansat e saj dhe të merr propozime nga ta.

“Shkruani propozimet tuaja për një këngë të huaj festive, të cilën do të donit ta interpretoj në edicionin festiv të X Factor”, ka shkruar Tuna në rrjetet sociale, kërkesë kjo që është përcjellë me dhjetëra propozime nga fansat. 

Google Ads.
Komentet
  • qytetari 1

    15:3021 Dhjetor 2012
    Kame nje qajtore ne fshat , sa eshte qmimi per 3 kenge ose 30 m - 1 ore, a mundeni me ma dhene nje pergjigjje ?
Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera