A mund ta gjeni se çfarë nuk shkon me këtë fotografi (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

A mund ta gjeni se çfarë nuk shkon me këtë fotografi (Foto)

17:41 | 10 Janar 2017

E ashtuquajtura si ‘vajza me tre këmbë’ ka hutuar përdorues të shumtë të internetit, transmeton ORAinfo.

E ky hutim ka ardhur nga pyetja se ‘sa këmbë ka vajza’, dhe komentet kanë qenë të ndryshme.

Shumë nga komentuesit nuk kanë arritur ta zbulojnë sekretin e saj…

Po të shikoni mirë do o vëreni se ajo është duke mbajtur në duar një vazo, e cila mashtron syrin të duket si një këmbë e tretë e saj. /ORAinfo/

This image of a girl has baffled the web as she appears to have three legs. Frustrated viewers confessed they were 'still trying to figure it out' after several attempts

Lodhuni edhe ca…

This image of a girl has baffled the web as she appears to have three legs. Frustrated viewers confessed they were 'still trying to figure it out' after several attempts

Did you spot it? The 'third leg', circled in red, is in fact a vase. The picture has been baffling internet users for some time, but recently resurfaced after being shared on social media

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!