Adnan Januzaj drejt transferimit në Francë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Adnan Januzaj drejt transferimit në Francë

18:00 | 11 Janar 2017

Mesfushori shqiptar me pasaportë belge, është i huazuar tek Sunderlandi deri në fund të sezonit, por skuadra franceze e dëshiron transferimin e tij në këtë afat.

Januzaj kishte shkëlqyer në kohën kur Van Gaal ishte trajner tek Manchester United, por jo edhe tek Jose Mourinho që vendosi ta largonte në drejtim të skuadrës tjetër angleze.

Andaj, mesfushori shqiptar do ta mendon këtë ofertë nga Lyoni, pasi është një mundësi tejet e mirë për tu rikthyer në formë e tij të mëparshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!