Afrona ia zbulon Bleros anën e saj të dobët: ‘Ndonjëherë mund të…’ - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Afrona ia zbulon Bleros anën e saj të dobët: ‘Ndonjëherë mund të…’

23:52 | 20 Mars 2017

Bukuroshja Afrona Dika duket se siç është jashtë në pamje, e ëmbël e shumë e butë është edhe brenda në shpirt.

Përmes një postimi në rrjete sociale, që i drejtohet Bleros ajo ka zbuluar anën e saj të dobët.

‘Unë mund të jem e mërzitshme, e çuditshme dhe shpesh edhe shumë emocionale por unë gjithmonë do të të dua ty sikur nuk ka të nesërme’ – ka qenë mbishkrimi i Dikës.

Se Afrona është emocionale pak më shumë se ç’duhet, e ka treguar Blero pak kohë më parë në emisionin Prive kur këtë anë të karakterit të bukuroshes e ‘fajësoi’ për lojën e shpeshtë të fshirjeve të fotove dhe largimeve të follow në rrjete sociale.

LEXO PO ASHTU:  Lori Hoxha feston ditëlindjen, zbulohet torta e veçantë (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...