Ajaxi pret Lyonin, Unitedi i shkon Celtas në Europa Ligë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ajaxi pret Lyonin, Unitedi i shkon Celtas në Europa Ligë

13:20 | 21 Prill 2017

Ajaxi do të pres Lyonin në gjysmëfinalen e parë të Europa Ligës, derisa Manchester Unitedi i shkon Celta de Vigos në gjysmëfinalen e dytë.

Fituesi i gjysmëfinales së parë do të jetë vendas në finalen që do të zhvillohet më 24 maj në Stokholm.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 4 maj ndërsa ato kthyese më 11 maj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!