Aksident në Prishtinë, përfshihet një veturë e EULEX-it – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Aksident në Prishtinë, përfshihet një veturë e EULEX-it

09:46 | 09 Janar 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur  para pak çastesh në hyrje të Prishtinës.

Aty janë përfshirë dy vetura, duke përfshirë edhe një zyrtare të Misionit të Bashkimit Evropian, EULEX, shkruan Indeksonline

Njësitet e Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!