Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, ka të lënduar (Foto)

13:45 | 20 Mars 2017
Foto: ORAinfo

Një veturë e tipit Wolsfagen ka goditur një veturë të tipit Audi. Siç meson ORAinfo si pasojë e aksidentit disa persona janë lënduar, në mesin e tyre ka edhe fëmijë.

Në vendngjarje ka dal ambulanca e cila ka bartur të lënduarit për në QKUK. Nuk dihet nëse të lënduarit janë në rrezikë për jetë.

Po ashtu në vendngjarje ka dal edhe policia e cila po merret me rastin, raporton ORAinfo. Për shkak të aksidentit janë krijuar kolona të gjatë në drejtim të Pejës.

ORAinfo sjell foto nga vendi i ngjarjes. /ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!