Aksident i rëndë në Pejë (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Aksident i rëndë në Pejë (FOTO)

22:46 | 15 Prill 2017

Një veturë me shpejtësi të madhe ka shkaktuar dëme të mëdha materiale, raporton Gazeta Blic.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në këtë lagje kanë ndodhur edhe më herët aksidente komunikacioni, madje edhe me fatalitet.

Gazeta Blic do t`ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.

LEXO PO ASHTU:  Ortek në rrugën për Rugovë (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...