Aksident i tmerrshëm në Podujevë, 5 të lënduar (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident i tmerrshëm në Podujevë, 5 të lënduar (VIDEO)

13:09 | 16 Prill 2017

Aksidenti ka ndodhur kur dy veturat janë ndeshur përball njëra tjetër, ku sipas burimeve të Indeksonline më këtë rast lëndime kanë pësuar 5 persona.

Pas daljes në policisë në vendin e ngjarjes kanë ardhur edhe autoambulanca ku i ka marrë të lënduarit dhe i ka dërguar në Qendrën Emergjente QKUK në Prishtinë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!