Aksident me vdekje në Prizren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aksident me vdekje në Prizren

16:34 | 19 Mars 2017

Aksidenti raportohet se ka ndodhur më 11 mars në fshatin Vlashnje të Prizrenit, transmeton Koha.net.

“ Më 18 mars, viktima mashkull i kombësisë boshnjake ka ndërruar jetë në QKUK-Prishtinë, ku ishte në tretman mjekësor për shkak të lëndimeve të marra në aksidentin e komunikacionit që ka ndodhur më 11 mars”, thotë PK.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!