Aktorët e filmave me pullë të kuqe përgjaken gjersa provojnë pozicione të rrezikshme seksuale (Foto 18+) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Aktorët e filmave me pullë të kuqe përgjaken gjersa provojnë pozicione të rrezikshme seksuale (Foto 18+)

11:39 | 12 Janar 2017

Ndodh shpesh që filmat e industrisë së tornos të kalojnë limitet duke kërkuar pozicione të veçanta dhe të papraktikuara më herët.

Mirëpo dy persona në Tajlandë duke dashur të krijojnë diçka unike kanë përfunduar në gjendje serioze.

Në një motel famëkeq të Bangkokut, vend i njohur për veprimtari pornografike, një çift kanë dashur të krijojnë skena sensuale duke përfshirë edhe orendi të ndryshme, transmeton ORAinfo.

Për fat të keq gjersa ata kishin qenë mbi tavolinën e kafes, ajo ishte thyer copash duke shkaktuar lëndime serioze për vajzën.

Raportohet se ajo është ë gjendje kritike por jashtë rrezikut për jetë.

Policia ka alarmuar personat që janë të përfshirë në këtë industri që të kenë kujdes dhe të ndjekin rregulloret e agjencive dhe jo të eksperimentojnë. /ORAinfo/

KUJDES! KA PAMJE TË NDJESHME!

LEXO PO ASHTU:  Plas skandali, publikohen fotot me pullë të kuqe të zv.ministres (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...