Akulli mbyll hyrjen e Emergjencës në QKUK (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Akulli mbyll hyrjen e Emergjencës në QKUK (Video)

20:53 | 11 Janar 2017

Mbyllja e saj ka ndodhur për shkak se shkallët janë mbuluar nga shtresa e akullit.

Deri më tani, disa persona janë lënduar, ndërsa askush nuk po e merr përgjegjësinë për pastrimin e tyre, njofton Klan Kosova.

LEXO PO ASHTU:  Cilin kandidat për president të SHBA-ve po e përkrah djali i presidentit Hashim Thaçi (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...