Andrra feston ditëlindjen, zbuloni diferencën e moshës që ka me Sinanin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Andrra feston ditëlindjen, zbuloni diferencën e moshës që ka me Sinanin

14:28 | 21 Prill 2017

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Sinan Hoxha.

Andrra, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha sot feston 22 vjetorin e lindjes.

Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më shumë se dy dekada më i madh se ajo.

Këngëtari ka mbushur 41-vjeç edhe pse nuk i tregon fare.

Ata janë një nga çiftet më të dashuruar të skenës shqiptare, të cilët kanë vërtëtuar se këto diferenca nuk përbëjnë asnjë problem për ta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri