Arrihet marrëveshja! Me 1 korrik ylli i Milanit prezantohet tek Juventusi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Arrihet marrëveshja! Me 1 korrik ylli i Milanit prezantohet tek Juventusi

16:25 | 19 Qershor 2017

Juventusi do ta mbyll transferimin e Mattia de Sciglio me 1 korrik.

Siç raporton “Calciomercato”, “Zonja e Vjetër” do ta kompletoj transferimin e mbrojtësit të Milanit me tu hapur afati i transferimeve, transmeton ORAinfo.

Është vetë De Sciglio që po e dëshiron transferimin tek Juventusi, pasi sipas lojtari ai ka nevojë të fitoj trofe të mëdhenj.

Kështu, Juventusi do t’i paguaj 25 milionë euro Milanit për transferimin e mbrojtësit italian./ORAinfo/

Image result for de sciglio juventus

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!