Mashkulli 20 – vjeçar: Jam 4 muajsh shtatzënë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Mashkulli 20 – vjeçar: Jam 4 muajsh shtatzënë!

21:46 | 09 Janar 2017

Ish – punonjësi i një supermarketi lindi vajzë, por tashmë është ligjërisht mashkull dhe ka nisur trajtimin me hormone.

Por 20 – vjeçari e ndërpreu tranzicionin në mënyrë që të bënte një fëmijë.

Sipas të përditshmes “The Sun”, Hayden, i cili jeton në Gloucester tashmë është 4 muajsh shtatzënë. Ai u shpreh tepër i lumtur që kishte gjetur një donator sperme dhe tha se dëshironte që fëmija i tij të kishte më të mirën në jetë.

Do të jem babai më i mirë në botë”, tha 20 – vjeçari, i cili prej 3 vitesh është shndërruar në mashkull.

Përpara se të niste tranzicionin, ai i kërkoi mjekëve t’i ngrinin vezët, me shpresën se një ditë do të bënte fëmijë. Tashmë ëndrra e tij u bë realitet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!