Atalanta e ngushton epërsinë e Juventusit (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Atalanta e ngushton epërsinë e Juventusit (Video)

22:18 | 11 Janar 2017

Atalanta e ka ngushtuar epërsinë e Juventusit me golin e shënuar nga Konko.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Zyrtare: Mergim Vojvoda lë Shqipërinë për Kosovën
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera