Aurela Gaçe sërish foto me “dashnorin” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Aurela Gaçe sërish foto me “dashnorin”

15:44 | 19 Qershor 2017

Këngëtarja Aurela Gaçe si gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen me postimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër në të cilën ajo shfaqet së bashkume këngëtarin Dashnor Diko.

E komentuar edhe më parë për një deklaratë të bërë në lidhje këngëtarin Dashnor Diko, të cilin e kishte të ftuar në dasmën e saj, duke bërë batutën, “në dasëm kam edhe burrin edhe dashnorin”, Gaçe ka provokuar sërish. “Nuk ju ndava dashnorit”,-ka shkruar Gaçe

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula