Banane me çokollatë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Banane me çokollatë

19:54 | 19 Prill 2017

Përbërësit

banane
çokollatë e zier
vanillë

UDHËZIMET MUND TI GJENI NË VIDEON E MË POSHTME

LEXO PO ASHTU:  Roladë me çokollatë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...