Barcelona – Atheltic Bilbao, ja formacionet zyrtare - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Barcelona – Atheltic Bilbao, ja formacionet zyrtare

20:16 | 11 Janar 2017

Barcelona: Cillessen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Neymar, Messi, Suárez

Bilbao: Iraizoz, Etxeita, Bóveda, Laporte, Balenziaga, San José, Beñat, Eraso, Sabin, Williams, Saborit.

LEXO PO ASHTU:  Sunderland-Liverpool, befasi në formacionet zyrtare
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...