Barcelona - Bilbao, shënohen dy gola të shpejtë (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Barcelona – Bilbao, shënohen dy gola të shpejtë (Video)

22:28 | 11 Janar 2017

Barcelona e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bilbaos, ku Neymar shënoi nga penalltia.

Por, mysafirët e kanë ngushtuar epërsinë me golin e shënuar nga Latte Lath

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

LEXO PO ASHTU:  Barcelona e shënon edhe golin e dytë (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...