Barcelona fiton 5% nga përforcimi i ri i Milanit (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Barcelona fiton 5% nga përforcimi i ri i Milanit (FOTO)

09:32 | 12 Janar 2017

Barcelona mund të përfitojë 5 për qind të shumës nga vlera e transferimit të mesfushorit Gerard Deulofeu nga Everton në Milan.

Gerard Deulofeu pritet të transferohet në Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Por, nga transferimi i tij në San Siro do të përfitojë edhe ish skuadra e tij, Barcelona.

Everton është i gatshëm të negociojë kalimin e Deulfoeu në Milan.

Por, “Mundo Deportivo” raporton se Barcelona dhe Everton kanë marrëveshje që klubi katalan të përfitojë 5 për qind nga vlera e shitjes së tij, përcjell lajmi.

Andaj, Barcelona është duke e përcjell ngjarjen me kujdes.

LEXO PO ASHTU:  Juventusi ka gati transferin e parë për verë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...