Barcelona i shënon Bilbaos (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Barcelona i shënon Bilbaos (Video)

21:53 | 11 Janar 2017

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Atletiko Bilbaos me golin e shënuar nga Suarez.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

LEXO PO ASHTU:  Avdijaj-De Biasi, kjo është çmenduri e madhe
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...