Barcelona – Juventus, tjetër befasi e papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Barcelona – Juventus, tjetër befasi e papritur

16:00 | 21 Prill 2017

Barcelona u eliminua nga Juventusi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, por skuadra katalonase ende ka punë me italianët.

Bordi drejtues në krye me Bartomeun, kanë bërë një plan për transferimin e Massimiliano Allegri nga “Zonja e Vjetër” në këtë verë.

Trajneri italian ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re me Juventusin, andaj Barcelona po e dëshiron transferimin e tij, transmeton ORAinfo nga AS.

Por, kujtojmë se edhe Arsenali është në garë për Allegrin, edhe pse mediat në ishull raportojnë se Ëenger do ta nënshkruaj kontratën e re./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!