Barcelona ka gati kontratën e re për Messin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ka gati kontratën e re për Messin

21:00 | 11 Janar 2017
lionelmessi-cropped_1b40ysy8ph9ir1u1sfdk3d70tr

Barcelona është shumë afër që të nënshkruaj kontratën e re me Leo Messin.

Skuadra katalonase duket se e ka gjetur formulën që ta bind yllin argjentinas që të nënshkruaj kontratën e re, pasi kjo e tanishmja i skadon në qershor të viti 2018.

Andaj Josep Bartomeu ka thënë se Barcelona është duke punuar shumë që ta bind Messin që të nënshkruaj kontratën e re dhe ta bëjë atë lojtarin më të paguar në botë, transmeton ORAinfo.

“Ne jemi duke punuar shumë në kontratë e re të Leo’s, ai do të bëhet lojtari më i paguar në botë. Ne e kemi gjet formulën e kontratës së Messit, ku në ditët në vijim do ta kompletojmë marrëveshjen”, ka thënë Bartomeu./ORAinfo/

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera