Barcelona po e transferon yllin që po shkëlqen në Kampionatin Botëror – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Barcelona po e transferon yllin që po shkëlqen në Kampionatin Botëror

10:36 | 24 Qershor 2018

Barcelona e di se duhet të përforcohet edhe me disa lojtarë, në mënyrë që të garoj për të gjithë trofetë.

Skuadra katalonase dëshiron që ta fitoj tripletën, andaj është duke menduar për disa transferime për këtë afat të verës.

Barcelona dëshiron që në këtë afat kalimtar ta transferoj yllin e Meksikës, Hirving “Chucky” Lozano, përcjell ORAinfo.

Lojtari i talentuar ka ngjallur interesimin e katalonasëve, pas golit dhe performancës që bëri ndaj Gjermanisë në këtë Kampionat Botëror./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!