Befasi të mëdha në formacionet zyrtare: Argjentinë – Kroaci – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Befasi të mëdha në formacionet zyrtare: Argjentinë – Kroaci

18:47 | 21 Qershor 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Argjentinës dhe Kroacisë.

Ndeshja që do të startoj nga ora 20:00, do të zhvillohet në kuadër të Grupit D, përcjell ORAinfo.

Më poshtë i keni formacionet e të dyja kombëtareve:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!