Befason Meda: Me këtë femër të njohur do ta kaloja një natë (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Befason Meda: Me këtë femër të njohur do ta kaloja një natë (VIDEO)

09:19 | 21 Prill 2017

Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj – Meda si protagonist i rubrikës 60 sekonda të emisionit Prive.

Ai tregoi se nuk ka mbetur asnjëherë pa para, se është tepër xheloz e që përpiqet të jetë burrë i mirë.
Por a është grindur ndonjëherë me vjehrrën Meda, a shkon shpesh tek miqtë, për sa këndon në dasma e me cilën femër do kalonte një natë?! Detajet ju sjell videoja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri