Bëri botoks në vaginë që të humbasë virgjërinë, arsyeja do t’iu befasoi! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bëri botoks në vaginë që të humbasë virgjërinë, arsyeja do t’iu befasoi! (Foto)

15:25 | 20 Prill 2017

Amy Forrest vuan nga një sëmundje e rrallë, e quajtur vaginizmi.

Kjo do të thotë se muskujt e vaginës së saj kontraktohen sapo diçka i afrohet organit gjenital.

Ajo tha se tentoi të bënte seks me të dashurin kur ishte 18 vjeç, por ishte e pamundur.

26-vjeçarja tha se provoi të pinte verë, që të relaksohej, por ishte e pamundur.

Kjo i shkaktoi edhe një situatë të rënduar nervore.

Ajo nuk përdorte dot as gishtat, ndonjë dildo apo tamponin.

Në një rast për pak humbi ndjenjat duke provuar diçka të tillë.

Megjithatë në një libër lexoi se botoksi mund të shërojë një problem të tillë.

Për trajtimin pagoi 1200 sterlina dhe tashmë kura u provua se është shumë efektive, pasi ndërpret ciklin e vaginizmit.

Kura e botoksit funksionon për 80 deri në 90 përqind të rasteve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!