Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

22:58 | 20 Mars 2017

Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë.

Vivi e informon për qëndrimin Fiorentinës e cila tha se “Duhet të na përshtatet ajo ne dhe jo ne asaj” duke iu referuar Keit.

“Fjori është interesante. Mendonte ndryshe Gerta, ndryshe Fiorentina. Ajo me mua e ka më duket. Jemi karaktere impulsivë. Thellë-thellë Fjori do të vijë një ditë te krevati im”, tha Kei teksa ishte e veçuar nga banorët e tjerë me Vivin duke shtuar “Bëj shaka”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili