Bie numri i aksidenteve me fatalitet - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Bie numri i aksidenteve me fatalitet

15:49 | 21 Prill 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se për periudhën krahasuese janar-mars 2017 me periudhën e njëjtë kohore të vitit të kaluar, ka pasur ulje të aksidenteve me pasoja fatale për -18.18 për qind.

Policia ka thënë se kjo është arritur falë masave shtesë të njësiteve policore dhe sensibilizimit të pjesëmarrësve në trafik.

LEXO PO ASHTU:  Si po fshihet në Serbi krimi ndaj civilëve shqiptarë në Poklek
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...