Big Mama publikon foto nga shtrati me…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Big Mama publikon foto nga shtrati me…(FOTO)

18:30 | 20 Prill 2017

Këngëtarja e njohur Big Mama ka qenë shumë e përfolur në mediet rozë kohëve të fundit.

Bigu shumë herë na ka dëshmuar se i do fëmijët, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet në shtrat me një vajzë të vogël e cila mund të jetë mbesa e saj.

Ato duken shumë bukur pranë njëra-tjetrës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Samanta Karavello