Bleona i kërkon moderatorit shqiptar t’i gjejë burrë (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bleona i kërkon moderatorit shqiptar t’i gjejë burrë (Foto)

17:56 | 11 Janar 2017

Këtë ka bërë pasi Ermal Mamaqi postoi një lajmërim për portalin ‘www.lidhjeserioze. com” që do të hapet së shpejti dhe që tenton të krijojë njohje serioze mes femrave dhe meshkujve. E para që i është përgjigjur thirrjes ka qenë këngëtarja Bleona Qereti e cila ka çuditur të gjithë kur  është shprehur : “Ja direkt tani, sa mirë që ma the”. Megjithatë, deri tani nuk kemi ndonjë të re nga sektori i dashurisë për Bleonën. /intv.al/

15965471_1433276103371893_1730884772689271204_n.jpg

Bleonën.15977142_1433276193371884_2117519179054624950_n.jpg

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili