Blero bëhet i ‘rrezikshëm’, kap armën dhe i çon selam… (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Blero bëhet i ‘rrezikshëm’, kap armën dhe i çon selam… (FOTO)

18:38 | 20 Prill 2017
Këngëtari Blero Muharremi është bërë i rrezikshëm.

Kjo se, ai përpos që po merret me fitnes, po gjuan edhe me armë, shkruan lajmi.net

Këngëtari ka hedhur një foto në Instastory ku shihet me armë në duar dhe fotos ia ka lënë një shkrim ‘kërcënues’.

“Çka the se nuk t’niva mirë” është shkrimi i lënë kësaj fotoje.

A thua kujt ia çoi këtë ‘selam’ ai?!

18053007_2282391921986296_729267437_n

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula