Bukuroshet shqiptare 'pushtojnë' Meksikën, ja çfarë i mban atje (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Bukuroshet shqiptare ‘pushtojnë’ Meksikën, ja çfarë i mban atje (FOTO)

17:43 | 10 Janar 2017

Të trembura nga i ftohti që ka përfshirë gjithë shqipërinë , tre bukuroshet shqiptare kanë vendosur të pushtojnë plazhet meksikane.

Mbase është një rastësi e veçantë ose në këto vende të ngrohta i bashkon ndonjë projekt që ka lidhje me modën dhe sfilatat.

Bëhet fjalë për Armina Mevlanin, Angela Martinin dhe Tika Camaj. Të treja janë duke përjetuar mujat e vetrës sërisht në rievierën e largët meksikane.

LEXO PO ASHTU:  Hakmerren mediat greke: Mimi Kodheli ka qënë striptiste në Athinë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...