Bye bye Bayern, super lojtari transferohet në Juventus (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bye bye Bayern, super lojtari transferohet në Juventus (Foto)

15:34 | 21 Prill 2017

Sipas Calciomercato.com, Juvetnusit është duke e përgatitur terrenin për transferimin e Douglas Costa nga Bayern Munich.

Në Gjermani ka thashetheme se reprezentuesi i Brazilit dëshiron të logohet nga gjiganti i Bundesligës  për ta provuar një eksperiencë të re.

Thuhet se Bianconnerët pritet t’i bëjnë një ofertë fillestare Bayern Munichut prej 25 milionë euro, por kjo shifër mund të rritet deri në 35 milionë me disa shpërblime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!