“Çartet” Gold AG, shanë serbin në “Përrallë me Tupan”…(VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

“Çartet” Gold AG, shanë serbin në “Përrallë me Tupan”…(VIDEO)

21:09 | 20 Prill 2017

Reperi Gold AG, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Përrallë me Tupan”. Ai foli për këngët e tij, lidhjen e tij të dashurisë, problemet me Noizyn dhe Getin,…

Reperi Gold AG, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Përrallë me Tupan”.

Ai foli për këngët e tij, lidhjen e tij të dashurisë, problemet me Noizyn dhe Getin, e shumë të tjera.

Mirëpo në një moment ai është nervozuar me njërin nga aktorët dhe ka filluar të shajë.

Për më shumë, shikoni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri