Çfarë ndodh me prostitutat kur ‘dalin në pension’ (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Çfarë ndodh me prostitutat kur ‘dalin në pension’ (Foto)

20:45 | 11 Janar 2017

Këto portrete intime janë fiksuar në aparatin e një fotografi francez.

Ai ka shpenzuar një dekadë duke dokumentuar jetën e ish-prostitutave.

Fotot janë bërë në një strehë qeveritare, ku shkojnë të moshuarata që i kanë shpëtuar prostitucionit dhe shfrytëzimit.

Benedicte Decrus i ka bërë këto foto në qendrën Casa Xochiquetzal në Meksiko.

 

LEXO PO ASHTU:  “Nuk e dija kaq të aftë…” Nëna poston FOTOT e vajzës duke bërë seks oral (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera