Chelsea me super transferim për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Chelsea me super transferim për sezonin e ri

17:05 | 14 Qershor 2018

Chelsea dëshiron që të bëjë një revolucion në fazën defanzive.

Skuadra londineze po mendon që ta largoj David Luizin, ndërsa Cahill do të qëndroj në bankën rezervë për shkak të moshës së tij.

Chelsea po mendon që në këtë verë ta transferoj mbrojtësin e Atletiko Madridit, Stefan Savic, përcjell ORAinfo.

Skuadra londineze tashmë e ka monitoruar mbrojtësin, andaj e dëshiron transferimin e tij./ORAinfo/

Image result for stefan savic

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!