Chelsea po shikon mundësinë e transferimit të lojtarit më të kërkuar në botë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Chelsea po shikon mundësinë e transferimit të lojtarit më të kërkuar në botë

18:28 | 21 Prill 2017

Edhe Chelsea po e dëshiron transferimin e Kylian Mbappes.

Pas, Manchester United, Real Madridit dhe Arsenalit, edhe skuadra londineze e dëshiron transferimin e sulmuesit të Monacos.

Chelsea ka dërguar anëtarët e tyre në ndeshjen Monaco – Dortmund, që ta shikojnë nga afër lojën e Mbappes, ku kanë mbetur të impresionuar nga aftësitë e tij, dhe janë duke e përgatitur ofertën për të, transmeton ORAinfo nga “RMC Sport”.

Conte e ka vendosur si prioritet transferimin e një sulmuesit të klasit të lartë, pasi Diego Costa në fund të sezonit do të largohet nga Chelsea./ORAinfo/

Chelsea have joined the race for Monaco goal sensation Kylian Mbappe

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!