Çifti që rrihej në pistë, vonoi aeroplanin për gjysmë ore (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Çifti që rrihej në pistë, vonoi aeroplanin për gjysmë ore (Video)

14:51 | 19 Prill 2017

Për gjysmë ore, është pritur që ata të përfundojnë, derisa kryesuesi i fluturimit ka kërkuar ndihmën e forcave të rendit dhe iu ka ndualuar hyrjen në bord, transmeton Telegrafi.

Filmimi i postuar më poshtë, tregon disa pjesë nga përleshja e dhunshme, që si motiv ka shkurorëzimin e tyre.

Mësohet se fluturimi është kryer , ndërsa ata janë dërguar në mbajtje dhe iu është caktuar një datë tjetër për udhëtim.

LEXO PO ASHTU:  Kjo vajzë filloi harbimin, por i ndodhi më e keqja! (Video 16+)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...