Çka po bëjnë bashkë Nozy dhe Morena Taraku (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çka po bëjnë bashkë Nozy dhe Morena Taraku (FOTO)

12:15 | 21 Prill 2017

Noizy pa diskutim që është një ndër reperët e kërkuar nëpër shumë mbrëmje muzikore, por as Morena nuk iu mungon këtyre mbrëmjeve edhe ajo kohë pas kohë është e pranishme, shkruan Kosovarja.

Fansat e të dy këngëtarëve do kenë mundësi t’i shohin bashkë në këtë mbrëmje që do jenë në të njëjtin vend. Nuk behët fjale për ndonjë bashkëpunim edhe pse nuk do dilte keq edhe po të ndodhte një gjë e tillë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili