Çmendet Linda, shikoni si i mbulon c… me para të dhuruara nga… (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çmendet Linda, shikoni si i mbulon c… me para të dhuruara nga… (Foto)

19:31 | 21 Prill 2017

U fol keq a mirë për të, kjo nuk ka fare rëndësi, e rëndësishme për Linda Morinën është të arrijë të përmbushë synimet e saja, transmeton ORAinfo.

Fotot tejet provokuese nuk kanë të ndalur nga e vetë quajtura këngëtare, të cilat bombardojnë më pas nga komentet e shumta të ‘fansave’ të Lindës.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku në plan të parë vë gjoksin, dhe jo vetëm, kësaj radhe të mbuluar me para që sic duket i ka fituar gjatë një koncerti në Gjermani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi